Můj vlčí příběh - Vítěz bere vše 1.

24. září 2013 v 13:57 | kacerkam |  Vlčák - Můj vlčí příběh


Dobře, takže jsem se rozhodla pokračovat ve vlčím příběhu a protože už mě opravdu unavilo neustále psát do názvů ňáký čísla.. rozhodla jsem se pro normální název :D (Mimochodem.. mám další anketu na kterou bych ráda znala odpovědi :D)

Můj vlčí příběh - Vítěz bere vše 1.

"Vstávej andílku." ozval se hlas odněkud z dálky. Andílku.. andílku.. znělo mi v uších. To mě probralo. "Andílku?" trhnutím jsem se posadila. Byla jsem u sebe v pokoji a do té doby jsem spala. Nad mnou se skláněl Patrick a jemně se mě snažil probudit. "A nezešílel jsi? Andílku.." odfrkla jsem si. "Taky ti přeju krásné dobré ráno lásko." řekl Patrick polohlasem a políbil mě na čelo. "No jo. Kolik je?" zamžourala jsem do ranního světla. "Dost hodin na to, abys vstala a šla do školičky." šťouchl do mě loktem. "A ty budeš dělat co?" zamračila jsem se na něj. "Ještě nevím. Něco užitečnýho, třeba si sednu na kraj lesa a budu hypnotizovat hodinky a čekat, dokud se mi moje malá Clare nevrátí." prohlásil s poťouchlým úsměvem. "Nejsem malá!" obořila jsem se na něj. Po ránu jsem bývala vždycky nevrlá. "Dobře a teď by se měla moje velká Clare jít nasnídat, nebo včas nestihne školu." uzavřel debatu s úsměvem. "No jo vždyť už vstávám." a s těmi slovy jsem se zvedla z postele a vrhla na něj nepřátelský pohled. Prošla jsem kolem Patricka, který se pobaveně opíral o rám dveří vedoucím ke mně do pokoje a zamračila jsem se na dveře koupelny. "Víš že ti to moc sluší, když se mračíš?" zeptal se nevinně. "Vím!" odsekla jsem a práskla dveřmi od koupelny.

***
Naposledy jsem zamával Clare, která odcházela - nyní již v dobré náladě - do školy. A sám jsem také odcházel. Do lesa. Musel jsem si jít trochu pročistit hlavu a zkontrolovat vlky. Předpokládal jsem, že se Gabbe již proměnila a uvažoval jsem co bude dál. O to víc jsem byl překvapen, když jsem vešel na vlčí mýtinu. Byla prázdná, nikde žádný vlk. Tedy, byla skoro prázdná. Uprostřed v tureckém sedu seděla oblečená Gabbe. "No né! Kdopak se to přišel ujistit, že jeho smečka je stále bez vůdce?" Hlas Gabbe se rozezněl mýtinou až jsem sebou trhl. Gabbe po mně střelila pohledem a vstala. "Ne né! Kdopak je tady stále člověk?" rýpl jsem si. "Ále.. ty jsi jím taky zůstal, tak jsem si říkala, že to taky vyzkouším. A trochu si užiju. Vždyť víš.." spiklenecky mrkla, ale tvářila se přitom stále stejně kysele. "Mimochodem co krk tvé přítelkyně? Doufám, že teď neleží někde v márnici. To by mě opravdu mrzelo." jízlivost v jejím hlase byla tak znatelná, že jsem měl chuť dát jí ránu. "Je v pohodě a právě teď usedá do školní lavice." odpověděl jsem nenuceně. "Máš nudnou přítelkyni." otráveně konstatovala Gabbe. "Škola je jen pro.." nedořekla, protože jsem ji přerušil: "Chytré lidi, což ty v žádném případě nejsi." usadil jsem ji. "Nebudu tady s tebou zbytečně ztrácet čas." prohodil jsem a chystal jsem se k odchodu. "Patricku! Počkej." zvolala Gabbe a její tón byl najednou úplně jiný. Téměř prosebný. "Patricku, s ní nikdy ničeho nedosáhneš. Víš, že to nebude fungovat. S ní ne." Gabbe mluvila tiše a naléhavě. "Já vím." zašeptal jsem, ale Gabbe mě slyšela. "Ale časy se mění a já ji miluju." promluvil jsem hlasitěji. "Láska není všechno. A láska nikdy nic nezmění. Stáhne tě ke dnu, Patricku. Nenech jí tě potopit." naléhala Gabbe. "Prosím Patricku." zašeptala opravdu jak nejtišeji dovedla a ve tváři měla výraz, který naznačoval, že by klidně mohla brečet - jen aby mě přemluvila. "Je mi to líto, Gabbe." řekl jsem a s bolestným výrazem jsem odešel z vlčí mýtiny. Vstříc novému životu. Vstříc boji o kterém jsem věděl, že mám jen malou šanci ho vyhrát. (pokračování příště)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilka Lilka | 24. září 2013 v 17:06 | Reagovat

Bezva :D čekám na další díl... :-D

2 kacerkam kacerkam | Web | 24. září 2013 v 17:09 | Reagovat

[1]: Děkuju :D ale když už jsem rozepsala druhý příběh, tak to musím to prokládat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama